topmenu topmenu topmenu topmenu
FAQ


 
Newsletter
DODAJ
 
 

 
Szybki kontakt
WYŚLIJ
 
NASZ ADRES:
ATON-HT S.A.
ul. Na Grobli 6
50-421 Wrocław
tel. + 48 71 70 711 82
 
 
Współpraca
A. A. A.

EKOTON Sp. z o.o. to firma projektowo - doradcza specjalizująca się w inżynierii i ochronie środowiska. Firma posiada 11-letnie doświadczenie, i działa na terenie całego kraju. Wykonuje szeroką gamę analiz i dokumentacji związanych z inwestycjami liniowymi, kubaturowymi oraz procesem gospodarowania odpadami.

PRO-EURO Konsulting i Szkolenia Oferujemy kompleksową obsługę, od pomysłu na inwestycję do jej rozliczenia. Firma posiada 10-letnie doświadczenie w zakresie pozyskiwania środków dla przedsiębiorców, samorządów i organizacji pozarządowych (głównie z UE) oraz realizacji i rozliczaniu tego typu projektów. Zespół tworzą osoby o wysokich kwalifikacjach i różnorodnym doświadczeniu zawodowym co pozwala sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

   
Royal Consulting powstała w odpowiedzi na istniejące potrzeby w pozyskiwaniu zewnętrznego kapitału dla finansowania różnych działań, inwestycji oraz inicjatyw społecznych. Firma, od początku działalności, specjalizuje się głównie w pomocy w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej.


JWW Biuro Rachunkowe Od 1998 roku zapewniamy profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych z zakresu:
- prowadzenie ksiąg rachunkowych
- prowadzenie kadr i płac
- doradztwa
- rejestracji i likwidacji spółek
Nasz zespół to ponad dwudziestu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.
 

   
WSTECZ DO GÓRY
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2008 ATON-HT S.A. | Sitemap | TAGI: